O kancelarii

Kancelaria prawnicza w Bydgoszczy świadczy kompleksowe usługi prawne dla firm oraz osób fizycznych, a także innych podmiotów, jak stowarzyszenia, spółdzielnie i fundacje. Specjalizuje się m.in. w zakresie takich praw, jak: prawo cywilne, prawo handlowe, prawo gospodarcze, prawo ubezpieczeniowe (reprezentacja w postępowaniu likwidacyjnym od etapu zgłoszenia szkody po wypłatę świadczeń na mocy wyroku sądowego), prawo bankowe, prawo upadłościowe i naprawcze, prawo wekslowe, prawo pracy i prawo rodzinne (rozwody, alimenty, ustalenie opieki nad dzieckiem).

Kancelaria prawnicza prowadzona jest przez doświadczonych radców prawnych, działających na rynku przez prawie dwie dekady.

Świadczone przez Kancelarię usługi prawne opierają się na kompetentnym i kreatywnym rozwiązywaniu problemów Klientów.

Współpraca z prawnikami oraz kancelariami prawniczymi w Bydgoszczy oraz w innych miastach pozwala nam na udzielanie pomocy prawnej także w innych dziedzinach i gałęziach prawa, w tym wąskiej specjalizacji.

Andrzej Chmielewski radca prawny

Posiada bogate i wieloletnie doświadczenie w kompleksowej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych, w tym publicznych notowanych na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Zajmuje się między innymi prawem handlowym, gospodarczym, cywilnym, upadłościowym i naprawczym, wekslowym, budowlanym, bankowym oraz windykacją należności.

Doradza w procesie tworzenia oraz rozwoju podmiotów gospodarczych, w procesach inwestycyjnych związanych z przekształceniami, łączeniami i nabywaniem podmiotów. Doradza i bierze udział w negocjacjach dotyczących transakcji handlowych. Świadczy pomoc prawną przy realizacji projektów budowlanych, w tym związanych z odnawialnymi źródłami energii. Bierze udział w negocjacjach pozasądowych i przedprocesowych oraz reprezentuje klientów w postępowaniach sądowych.

Tel. 602-456-233

Joanna Chmielewska radca prawny

Posiada duże doświadczenie w obsłudze prawnej różnych podmiotów gospodarczych a w szczególności firm ubezpieczeniowych. Doradza poszkodowanym w procesach likwidacji szkód na każdym etapie tego postępowania. Reprezentuje poszkodowanych w procesach sądowych, w negocjacjach z ubezpieczycielami oraz w mediacjach. Ponadto zajmuje się sprawami z zakresu prawa cywilnego, prawa rodzinnego, prawa pracy, oraz windykacją należności reprezentując klientów w postępowaniu pozasądowym oraz sądowym.

Tel. 604-211-320